У неділю щеплення від СОVІD-19 отримали 34 мешканці Новокаховської громади

У Новокаховському Центрі первинної медико-санітарної допомоги вже другий місяць поспіль у вихідні щеплення від СОVІD-19 вакциною CoronaVac може зробити кожен бажаючий мешканець громади.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона зазначила, що кожні вихідні всі бажаючі мешканці Новокаховської громади можуть пройти щеплення вакциною CoronaVac в амбулаторія №1 (приміщення поліклініки). Ось і вчора 34 людини отримали щеплення. Можливо дощова погода стала на заваді більшості бажаючих вакцинуватися, адже раніше, у суботу та неділю, добровільно щеплення робили більше 100 осіб щодня.

Зазначимо, що вакцинація від СОVІD-19 буде тривати і надалі. Тож нагадуємо: кожну суботу і неділю о 10:00 лікарі КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” будуть чекати на бажаючих вакцинуватися.

При собі обов’язково треба мати:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер;
  • номер декларації, підписаної з сімейним лікарем (за наявності).

В цілому станом на 1 липня на Херсонщині використано 71 315 доз вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech).