У Новокаховській ОТГ єдиною родиною відзначили День Соборності України (фоторепортаж)

22 січня, у день 101-ї річниці проголошення у 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, в Новій Каховці відзначили День Соборності України.

В Палаці культури міста відбулися урочистості та святковий концерт «Моя Соборна рідна Батьківщина», повідомляє Online НК.

Після виконання хоровою капелою Державного Гімну України, було зачитано привітання від міського голови Володимира Коваленка:

“22 січня ми відзначаємо величну дату нашої історії – День Соборності України! Це свято нагадує нам, що Україна неподільна, що не існує окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, а ми – її єдиний народ!І поки ми разом, доти ми зможемо подолати усі негаразди. Успіх побудови демократичної та міцної країни залежить від наших спільних зусиль, від усвідомлення власної відповідальності за наше майбутнє.

Бажаю всім нам любові до рідної землі, миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень, здоров’я і злагоди, сил та натхнення, непереможної віри у краще прийдешнє нашої Новокаховської об’єднаної територіальної громади та України! Слава Україні!”

Більше п’яти років День Соборності України відзначається в той час, коли на Сході України продовжують гинути наші захисники. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих новокаховчан Сергія Підгорного, Віктора Галету, Дениса Перепелицю, Олега Гребінського, Романа Гавриленка, Валерія Вахненка, Василя Артамкіна…

На знак вшанування усіх борців за волю та незалежну Україну від громадськості міста до пам’ятника Тарасу Шевченка були покладені квіти.

До святкового концерту з нагоди відзначення Дня Соборності України долучились творчі колективи Палацу культури.