фото ілюстративне

У Новій Каховці 30 червня відбудуться громадські слухання щодо проекту будівництва ДАТА-центру

У Новокаховській територіальній громаді Херсонщини розпочата процедура громадського обговорення проекту детального плану території (ДПТ) та стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проекту містобудівної документації щодо будівництва поза межами населених пунктів Технологічного парку із власною енергетичною інфраструктурою для розміщення та обслуговування Центру комунікаційного обладнання для обробки даних.

Про це редакції Online НК повідомили в Управління містобудування та архітектури територіальної громади.

Центр комунікаційного обладнання для обробки даних (ЦОД) – це спеціальний закритий комплекс для розміщення серверного та мережевого обладнання з метою надання послуг компаніям, чия діяльність безпосередньо залежить від безперебійного забезпечення швидкої і ефективної обробки великих потоків інформації. Організація резервного копіювання даних в центрі максимально збереже дані від ризиків втрати.

ЦОД призначений для забезпечення надійності зберігання та обробки інформації (текстові, графічні, цифрові та інші дані) і забезпечення працездатності великих інтернет-порталів, для об’ємних обчислень.

Більш детальну інформацію щодо цього будівництва можна отримати на сайті Новокаховської територіальної громади за посиланням.

Ми вже неодноразово повідомляли про плани будівництва за Корсункою поряд з підстанцією Каховська ДАТА-центру, що буде найбільшим у Східній Європі: у жовтні 2020 року “У Новій Каховці збудують Екотехнопарк вартісттю $ 1 млрд”, у грудні 2020 року “Возле подстанции “Каховская” будут строить дата-центры и Экотехнопарк”   та у березні цього року  “У Новій Каховці розробляють містобудівну документацію для земельної ділянки під Екотехнопарк“.