У Новій Каховці більше 70% пожежних гідрантів готові до використання за призначенням

Однією з найважливіших умов успішного гасіння пожеж пожежно-рятувальними підрозділами Державної служби України з надзвичайних ситуацій є наявність та можливість використання джерел протипожежного водопостачання (пожежні водойми, гідранти, градирні тощо).

Для мінімізації негативних наслідків від пожеж, зменшення загибелі людей та знищення майна, працівниками пожежно-рятувальної служби Новокаховської міської ради Херсонщини спільно з представниками КП «Міський водоканал» двічі на рік проводяться перевірки стану утримання пожежних гідрантів, які розташовані на водопровідних мережах міста, повідомляє Online НК.

На території Новокаховської міської ради налічується  362 вуличні пожежні гідранти, понад 30% перебувають в несправному стані.

В ході перевірок особлива увага  приділяється технічному стану гідрантів та можливості забору з них води пожежними автомобілями у випадку пожежі. Контролюється наявність світлових покажчиків пожежних гідрантів, які встановлюються на зовнішніх стінах будівель та споруд, що в свою чергу значно полегшує роботу рятувальників в екстремальних умовах, дає змогу вчасно та ефективно зорієнтуватися на місці пожежі. Чималою проблемою для рятувальників є засмічення колодязів пожежних гідрантів, що унеможливлює використання  гідрантів за призначенням.

Постійна співпраця рятувальників з представниками КП «Міський водоканал» забезпечує ефективність роботи по недопущенню надзвичайних ситуацій та зменшенню їх негативних наслідків для населення Нової Каховки.