У Новій Каховці благодійники до Дня Перемоги надали допомогу учасникам війни та сім’ям загиблих воїнів

У Новій Каховці, що на Херсонщині, до Днів пам’яті і примирення та 76-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні терцентром соціального обслуговування були зібрані грошові кошти та продукти харчування для надання допомоги учасникам війни та сім’ям загиблих воїнів.

Про це редакції Оnline НК повідомила директорка центру Людмила Логвінова.

Із перерахованих коштів було виділено грошову допомогу 13 особам. Також надано 40 продуктових наборів ветеранам та учасникам війни.

Із теплотою та сльозами радості зустрічали ветерани працівників територіального центру. Приємно чути щирі слова вдячності за роботу соціальних робітників, адже вони для цих людей стали частинкою родини і розділяють їх радощі й печалі, не залишають у дні хвороби й печалі.

Директорка і усі працівники територіального центру дякувють керівникам, які не залишились байдужими і відгукнулись на прохання допомогти: ФОП Дмитру Колеснику, директору КП «Новокаховського міського ринку» Сергію Євстратову, керівнику КП Новокаховського ШЕУ Анатолію Гуртовому, керівнику ТОВ «Стоматологічна поліклініка» Юрію Сидоренку.

Бажаємо кожній родині здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше – миру та віри у світле й щасливе майбутнє.