У Новій Каховці благодійники надали допомогу овочами підопічним терцентру соціального обслуговування

Голова фермерського господарства «Зоря Каховщини» Леонід Кириченко надав овочі (моркву, цибулю, буряк) Новокаховському територіальному центру соціального обслуговування, завдяки чому допомогу отримали одинокі самотні громадяни, особи з інвалідністю та самотні лежачі, які обслуговуються центром.

Загальна вага наданої фермером продукції – 500 кг, повідомляє Online НК.

Для літніх людей, які не в змозі самостійно пересуватись, протягом дня доставку овочевої продукції здійснювали соціальні робітники територіального центру за адресою проживання, інші підопічні приходили до територіального центру самостійно.

Саме завдяки небайдужості, чуйності таких людей як Кириченко Леонід Петрович, здійснюється неоціненна допомога та творення добра.

На початку вересня цього року Новокаховська міська територіальна громада долучилася до Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя». Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) щиро дякує ФГ «Зоря Каховщини» та особисто Леоніда Кириченка за надану благодійну допомогу.

Також слова вдячності хочеться висловити депутату Новокаховської міської ради Олександру Шевченко за допомогу в організації доставки овочевої продукції адресатам.