У Новій Каховці борг населення за спожиту воду зріс до 10 млн грн

Сьогодні, 29 червня, міський голова Володимир Коваленко провів апаратну нараду з керівниками комунальних підприємств міста Нова Каховка. Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

На нараді також були присутні перший заступник міського голови Олег Тарабака, заступник міського голови Леонід Чурсинов та керуючий справами міськвиконкому Віталій Кубатко.

Міський голова жорстко поставив питання, які стосуються благоустрою території громади. Зокрема були озвучені питання впорядкування територій по селах та навколо гуртожитків – покос трави здійснюється вкрай мляво і не систематично.

“Місто практично заросло карантинними рослинами, і я прекрасно розумію і розділяю обурення наших громадян з цього приводу. Ви призначені на свої посади саме для того, щоб вирішувати ці питання, тому немає жодних виправдань ситуації, яка є на сьогоднішній день, ”- сказав Володимир Коваленко.

Зауваження викликало освітлення вулиць та стан доріг як в місті, так і на території сіл.
Вкотре міський голова наголосив на проблемі накопичення населенням боргів перед комунальними підприємствами міста за спожиті послуги.

Володимир Коваленко: “Минулого року борг за водопостачання складав 6 млн грн., а цього року – вже 10! Я не розумію, як можна було допустити таку ситуацію, і вимагаю конкретних дій у напрямку її вирішення! Жодний мешканець міста, який має заборгованість за спожиті послуги, не має права спати спокійно. І маємо донести цю позицію до кожного.”

Після зустрічі з комунальниками відбулась нарада з керівниками медичних закладів Новокаховської громади, на якій були розглянуті поточні питання.