У Новій Каховці борються з несанкціонованими ремонтними роботами на будинках ОСББ та ЖБК

Днями у Новій Каховці на одному з будинків, що належать до ОСББ, без відповідних дозволів проводились роботи з ремонту та заміні водопровідних та каналізаційних вводів.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі комунального господарства територіальної громади.

У відділі комунального господарства нагадали, що для проведення таких робіт у багатоквартирних будинках необхідно оформити дозвіл на порушення об’єкту благоустрою.

Для оформлення дозволу необхідно звернутись до ЦНАПу з заявою (згідно форми) та надати схему проведення земляних робіт, узгоджену з підприємствами, що експлуатують газо-, водо-, електромережі та об’єкти дорожнього господарства (при необхідності).

Проведення робіт без дозволу є порушенням статті 152.Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», що тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850- 1700 грн).