У Новій Каховці боржників водоканалу почали обмежувати від водовідведення

У Новій Каховці КП «Міський водоканал» є стратегічним підприємством від якого залежить наявність води в домівках містян. Наразі підприємство опинилося перед загрозою припинення виконання своїх прямих обов’язків, через борги водокористувачів.

Про це редакції Online НК повідомила начальник абонентського відділу підприємства Ольга Рашевська.

Саме тому кожен має бути свідомим у тому, що затримуючи оплату за послуги хоча б один місяць, він ставить всіх мешканців міста перед загрозою опинитися без послуг водопостачання та водовідведення.

Від платежів всіх абонентів напряму залежить робота КП «Міський водоканал», а отже і безперебійне водопостачання та водовідведення у ваших домівках! Оплата платежів на пряму впливає на  основні технологічні процеси а це підготовка і очищення води, каналізація і очистку стоків, придбання необхідних реагентів та запчастини, оплата за спожиту електроенергію, і, навіть, вчасно платити по кредитам, які брали на оновлення обладнання та модернізацію виробництва. Інших джерел надходження коштів, крім як оплати за спожиту воду та водовідведення, в підприємства немає. Саме тому КП «Міський водоканал» закликає всіх абонентів сплачувати усі платежі вчасно всіма можливими методами а це каса на підприємстві, через онлайн-платформи також на сайті підприємства розроблено функціонал для більш зручної передачі показників лічильника та сплати за послугу. Також звертаємось до вас з проханням допомогти своїм старшим родичам та сусідам похилого віку сплачувати послуги водопостачання та водовідведення онлайн.

Споживачі, хто опинився в скрутному становищі, але жодного разу не укладав договори реструктуризації, наразі мають таку можливість  заключити договір реструктуризації при умові сплати нарахування поточного місяця. Якщо нарахування за Вашою адресою проводяться ще по встановленим нормам, які занадто великі для вашого гаманця, то після підписання договору реструктуризації Ви можете встановити  лічильник води та контролювати свої витрати, таким чином економити на поточних нарахуваннях, що допоможе Вам у подальшому сплатити заборгованість згідно графіку.

Споживачів, які так і не вирішили питання заборгованості очікує обмеження послуги водовідведення. Роботи по обмеженню послуг з водовідведення для боржників проводяться щодня. За листопад 2021 р. обмежено  послугу водовідведення вже 9 споживачам – боржникам.

Споживачів, які відповідально та свідомо ставляться до роботи нашого підприємства та незважаючи на складну ситуацію через карантинні заходи, сумлінно сплачують за послуги з водопостачання та водовідведення, Дякуємо за підтримку.