У Новій Каховці через коронавірус на тиждень закрили дитсадок

За оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області станом на 18 листопада на частковій дистанційній роботі перебуває 11 закладів дошкільної освіти. Хвороба поширюється швидкими темпами і є серйозною загрозою для здоров’я і навіть життя громадян. 

Як повідомила редакцію Online НК начальник Новокаховського відділу освіти Лілія Микитенко, кількість дітей, які відсутні на уроках та в дитсадках, в межах щорічної кількості в цей період року.

Однак є й тривожні новини. За інформацією Лілії Микитенко, непроста ситуація склалася в дитсадку «Червоненька квіточка»: 15 співробітників – на лікарняному. Є підтверджені випадки захворювання на COVID-19. Після наради з головою міської комісії з ТЕБ і НС Олегом Тарабакою і заступником міського голови –куратором галузі освіти міста Володимиром Сироваткою прийняли рішення про припинення роботи закладу на тиждень. Тим більше, що станом на 16 листопада у дитсадку захворіли всі працівники кухні!

Останні три дні минулого тижня дитсадок працював в режимі однієї чергової групи до 12.00 – без харчування.

Наразі кількість хворих стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!