У Новій Каховці членам ГО «Союз Чорнобиль України» розповіли про умови оздоровлення у 2022 році

Вчора, 7 жовтня, у Новій Каховці фахівці управління праці та соціального захисту населення зустрілись з представниками міського осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України». 

У зустрічі взяли участь заступник міського голови Володимир Арнаут, працівники управління праці та соціального захисту населення Тетяна Кубатко, Марина Ніязі, Ольга Хлань, повідомляє Online НК.

Марина Ніязі розповіла чорнобильцям про порядок закупівлі путівок.

Про планування оздоровлення у 2022 році постраждалих І категорії розповіла Ольга Хлань. У 2021 році середня вартість путівки становить 8262 грн., виплачено компенсацію замість санаторно-курортного лікування 14 особам, які перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

З початку року оздоровлено 13 осіб, до кінця року оздоровиться ще 1 особа. На 2022 рік отримано 18 заяв від громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для забезпечення санаторно-курортного лікування у наступному році присутнім заяви встановленого зразку з усіма необхідними документами необхідно надати до 15 жовтня 2021 року.

На зустрічі також обговорили інші актуальні питання та пропозиції щодо соціального забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Підводячи підсумки зустрічі, Володимир Арнаут висловив свої сподівання що і в подальшому всі актуальні проблеми та питання соціального захисту чорнобильців у місті будуть вирішуватися шляхом діалогу та пошуку їх рішень.