На засіданні виконкому Новокаховської міськради прийнято рішення щодо 57 питань порядку денного

Сьгодні, 22 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Новокаховської міської ради Херсонщини, повідомляє Online НК.

На розгляд було винесено 51-е питання основного порядку денного та ще 6-ть додаткових, що були запропоновані членами виконкому під час засідання.

Першим розглядалась доповідь першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова «Про готовність господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років».

Загалом на проведення робіт з підготовки до зими було заплановано витратити 14,4 млн. грн., з яких 13 млн. грн. це фінансування з міського бюджету та 1,3 млн. грн. за рахунок власних коштів комунальних підприємств та установ. Станом на 21 вересня всі заплановані ремонтно-відновлювальні та підготовчі роботи виконані на 99,2%. Невирішеними залишаються питання придбання палива для ФАПі в селах лівобережних старостинських округів.

По всім питанням порядку денного члени виконкому прийняли відповідні рішення.

Міський голова Володимир Коваленко подякував всім членам виконкома за роботу і попередив, що в інтересах громади навіть наприкінці каденції є можливість проведення позачергового засідання, якщо на те буде потреба.

Більш докладно про окремі рішення виконкому ми розповімо у наших подальших публікаціях.