У Новій Каховці чотири тижні поспіль рівень захворюваності на СОVІD-19 є стабільним

За інформацією Херсонської обласної державної адміністрації минулого тижня у Новокаховській територіальній громаді діагностовано 14 хворих на коронавірус, повідомляє OnlineНК.

За цей період до лікарні госпіталізовано 9 хворих на коронавірус, з яких 4 – мешканці громади та 5 – мешканці суміжних територіальних громад Херсонщини (було 10).

За тиждень у лікарні померло двоє хворих на СОVІD-19, з яких одна – новокаховчанка.

Кількість хворих, що станом на ранок 16 серпня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ (16), що на рівні позаминулого тижня (було 16).

Виписалось після завершення лікування 6 пацієнтів, що менше удвічі ніж позаминулого тижня (було 13).

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1057 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 16 серпня на обліку перебуває 20 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1042 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми звертаємо увагу, що показники захворюваності взагалі на Україні і на Херсонщині зокрема збільшуються. Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцінування населеня громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!