У Новій Каховці за минулу добу COVID-19 підтвердили у 5 людей

Станом на ранок 13 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходилось 36 хворих на СОVІD-19 та 124 – на пневмонію. Впродовж дня зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що надали редакції Online НК в Новокаховській ЦМЛ, у п’яти хворих, які знаходились в терапевтичному відділенні медичного закладу з діагнозом пневмонія, лабороторно підтвердили захворювання на СОVІD-19. Четверо – мешканці Нової Каховки і одна жителька Таврійська. Всі вони переведені до інфекційного відділення ЦМЛ.

Також за сьогодні до лікарні госпіталізовано четверо хворих новокаховчан з діагнозом пневмонія.

Отже, станом на вечір 13 грудня у міській лікарні Нової Каховки знаходиться 41 хворий на СОVІD-19 та 123 – на пневмонію.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!