У Новій Каховці COVID-19 виявили в однорічної дитини

Станом на ранок 11 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 32 хворих на СОVІD-19 та 117 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 13 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 362 нових захворювань, з них – 13 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 11 осіб перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 2 особи, у яких тест показав наявність коронавірусу. Серед них однорічна дитина, яка госпіталізована до дитячого інфекційного відділення ЦМЛ. Ще 2 особи покинули медичний заклад після одужання.

Також повідомляється, що вчора помер 77-річний мешканець с Веселе. Він мав  пневмонію та COVID-19. Всього за минулу добу в області померло 4 людини, хворих на коронавірус.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!