У Новій Каховці COVID-19 виявили у двох хворих на пневмонію

Станом на 8 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 24 хворих на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 3 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 15 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 3– у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, двоє з них перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення переведено з терапії 83-річну новокаховчанка та 76-річну мешканку Чаплинської ОТГ, які поступили у лікарню з діагнозом пневмонія. Але після проведеного тестування, у них було виявлене захворювання на коронавірус.

Також вчора до інфекційного відділення госпіталізовано 46-річного жителя Горностаївської ОТГ, у якого виявили захворювання на коронавірус. Його стан середньої важкості.

За добу один хворий на COVID-19 поборов недугу і виписався з лікарні, а ще одужала одна людина, що перехворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1016 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 8 червня на обліку перебуває 17 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 988 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!