У Новій Каховці депутати виділили 525 тис грн на підтримку медичної галузі міста

У Новій Каховці на 16 сесії міської ради, яка відбулась 18 листопада, депутати виділили понад 525 тис. грн. на забезпечення сталої діяльності комунальних медичних установ територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомив начальник організаційного відділу міської ради Роман Пашкевич.

За результатами розгляду блоку питань підтримки медичної галузі, депутати міської ради збільшили видатки міського бюджету для комунального некомерційного підприємства “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” на 335 тис. 916 грн., з яких:

  • на оплату паливно-мастильних матеріалів для забезпечення хворих на COVID-19 киснем та транспортування біоматеріалу до лабораторного центру в м. Херсон – 100 тис. грн.;
  • на проведення робіт з заміни центрального вводу водопроводу на лікарняному комплексі №2 по вул. Свєтлова, 1 – 235 тис. 916 грн. (КПКВК 0217322 «Будівництво медичних установ та закладів»).

Також депутати виділили 150 тис. грн. на підтримку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» для придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для медичних працівників, придбання паливно-мастильних матеріалів для доставки вакцин від коронавірусу у місто і біологічного матеріалу для проведення тестів у Херсонському лабораторному центрі.

Також депутати додатково виділили 40 тис. грн. на надання цільової матеріальної допомоги медичним працівникам комунальних медичних установ для відшкодування їм частини вартості оренди житла.