У Новій Каховці депутати виділили 800 тис грн міському автотранспортному підприємству на покриття різниці у тарифах

У Новій Каховці на 16 сесії міської ради, яка відбулась 18 листопада, депутати виділили 800 тис. грн. КП «Міський автоцентр».

Про це редакції Online НК повідомив начальник організаційного відділу міської ради Роман Пашкевич.

Серед 92 питань порядку денного, які розглянули депутати, були питання, які пов’язані з наданням бюджетної підтримки комунальним підприємствам за роботу в умовах зростання собівартості послуг, що вони надають мешканцям громади, та розміром тарифів за якими вони працюють.

Останніми місяцями значно підвищилась вартість паливно-мастильних матеріалів для автотранспорту, який використовується міським  автотранспортним комунальним підприємством «Автоцентр». Тому тарифи на пасажирські перевезення, що діють у Новокаховській ОТГ, не забезпечують навіть відшкодування собівартості палива для надання цієї послуги підприємством. А про оновлення рухомого складу, підвищення зарплати водіям або якості обслуговування пасажирів годі і казати.

Тому за пропозицією міського голови та виконавчого комітету депутати міської ради направили АКП «Автоцентр» 800 тис. грн. для відшкодування різниці в тарифах на перевезення пасажирів на міських та приміських маршрутах.