У Новій Каховці депутати вчились голосувати по-новому

Вчора, 28 травня, депутати Новокаховсьої міської ради пройшли інтенсивну програму навчання.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Зранку всі бажаючі прийняли участь у тренінгу-практикумі з основ місцевого самоврядування. Депутати на практичних прикладах вивчали Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Лариса Оленковська, керівник Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України, разом зі своїми колегами в цікавій та наглядній формі допомагали народним обранцям розібратися в тонкощах та нюансах законодавства щодо їх діяльності.

А в другій половині дня новокаховські депутати разом з міським головою Володимиром Коваленком та секретарем міської ради Дмитром Васильєвим опановували роботу електронної системи «ГОЛОС».

24 народні обранці сумлінно та з великим азартом розібрали принципи роботи з новою технікою та провели тестову сесію. Як і зазвичай, розглядались питання порядку денного, депутатські звернення, проходило голосування, в результаті якого були прийняті чи відхилені певні рішення – все як завжди, але з планшетами в руках та гарним настроєм.

То ж, чергова сесія Новокаховсьої міської ради, яка відбудеться 17 червня, вже буде проводитись за допомогою електронної системи “ГОЛОС”.