У Новій Каховці діти з родин, що перебувають у складних життєвих обставинах, отримали новорічні подарунки

У Новій Каховці діти з сімей, які опікуються міським центром соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді напередодні Новорічних свят отримали святкові подарунки.

Про це редакції Online НК розповіли фахівці центру.

Фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради тісно співпрацюють з родинами, які перебувають у складних життєвих обставинах. Поза уваги не залишаються і діти з сімей, які мають статус внутрішньо переміщеної особи.

Завітавши до родин у костюмах діда Мороза та його онучки Снігурки, чого ніхто не очікував, фахівцям центру вдалося подарувати дітям новорічний святковий настрій. Під час спілкування з казковими героями діти розповідали що цікавого відбулося з ними у цьому році, відгадували загадки, розповідали вірші та водили хороводи. І звичайно наостанок, вже досхочу повеселившись, малеча отримувала довгоочікувані подарунки.

За сприяння міського голови Володимира Коваленка, управління праці та соціального захисту населення та відділу культури і туризму малеча мала змогу поласувати смаколиками, отримавши солодкі подарунки та іграшки.

Таке феєричне та цікаве святкування створити було б неможливим, якби не байдужі люди, які вже який рік поспіль не залишаються осторонь, а також залучають до доброї справи і своїх знайомих. Допомогти відвідати родини за місцем проживання відгукнулися постійні волонтери центру, тому що багато сімей, що опікуються центром, проживають в різних населених пунктах Новокаховської міської територіальної громади.

Від щирого серця дякуємо всіх тих, хто був причетним до заходів, які подарували діточкам маленьку казку – Олександру Афанасьєву, Сергію Хоменку, Олексію Кібалку, Олександру Передерій, Володимиру Шатохіну, Артему Авєріну та Олександру Огаркову.

Бажаємо усім гарних Новорічних та Різдвяних свят!