У Новій Каховці діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримали шкільні набори

Сьогодні, 28 серпня, у Новій Каховці в Центрі соціальних служб зібрались діти із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, аби отримати набори зі шкільним знаряддям, повідомляє Online НК.

Всі діти, які були виявлені в ході моніторингових візитів фахівців із соціальної роботи в сім’ї, завітали до Центру для отримання пакуночків з шкільною канцелярією.

Також до акції приєднався заступник міського голови Володимир Арнаут, який кожній дитині окремо побажав сміливо рухатися вперед – до нових знань, до нових відкриттів, до нових мрій.

Робота міського центру соціальних служб Новокаховської міської ради (далі – Центр) спрямована на те, аби родини, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримали своєчасну допомогу та відчули позитивні зміни.

На виконання міської Програми соціальної підтримки сім’ї на 2020-2022 роки, яка затверджена міською радою, були виділені кошти на проведення благодійної акції: «Підемо разом до школи».

Впродовж червня-серпня на території Новокаховської міської територіальної громади фахівцями із соціальної роботи Центру здійснено моніторингові відвідування сімей, які перебувають на контролі, та, при здійснені оцінки потреб на кожну дитину окремо, виявлено 15 діточок, які потребують допомоги у отриманні канцелярського приладдя..

Діти – наше майбутнє, і хто, як не ми, повинні зробити все від нас можливе, аби їх дитинство було яскравим, веселим, безтурботним і будучи дорослими вони згадували його лише з посмішкою.