У Новій Каховці для медичних працівників влаштували святковий бал

Вже цієї неділі, 20 червня, медичні працівники всього світу відзначатимуть своє професійне свято. Саме тому, з нагоди Дня медичного працівника в міському Палаці культури Нової Каховки 17 червня відбувся урочистий святковий бал для янголів-охоронців у білих халатах.

Про це редакції Online НК повідомила прес-секретар міськвиконкому Ірина Дахновська.

Для всіх медиків в цей день лунали найщиріші слова вдячності за їх тяжкий і неоціненно важливий труд від міського голови Володимира Коваленка, його заступників, голови Каховської райдержадміністрації Наталії Стаднік, депутата Херсонської обласної ради Данила Репілевського, керуючого справами міськвиконкому, депутатів Новокаховської міської ради, керівників комунальних підприємств міста.

Цього року урочисте свято пройшло в незвичному форматі: за ініціативи Олени Ходорковської, генерального директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» та Наталії Гончарової, генерального директора КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» на честь медичних працівників Новокаховської громади був проведений справжній бал. Вишукана обстановка, пригощення, приємна музика, огорнули цього дня новокаховських медиків та подарували святковий настрій і незабутні враження. І, звісно, танці, адже це справжній бал!

Міський голова Володимир Коваленко в своїй привітальній промові висловив глибоку шану всім лікарям, медсестрам, санітаркам – тим, хто кожного дня рятує життя та зберігає здоров’я кожного з нас, адже благородство, милосердя та самопожертва – це невід’ємні якості тих, хто присвятив себе медицині.

Від міської влади в подарунок медичні заклади Нової Каховки отримали необхідне медичне обладнання. Також Володимир Коваленко урочисто вручив ордери на квартири двом лікарям-терапевтам – Ісмаїловій Айшан Фізулі кизи та Рахмаковій Наталії.

Святкову концертну програму підготував колектив міського Палацу культури, також своїх колег привітали медики, які виконали кілька творчих номерів. З першої і до останньої хвилини заходу всіх присутніх не полишало відчуття єдності, турботи та вдячності янголам в білих халатах.