У Новій Каховці до 175-річчя від дня народження Миколи Скадовського підготували АРТ-виставку

У Новій Каховці з нагоди 175-річчя від дня народження Скадовського Миколи Львовича – українського художника, живописця і графіка, методико-бібліографічний сектор міської центральної бібліотеки підготував віртуальну АРТ-виставку «Кольори життя на полотні».

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

У виставці міститься життєпис живописця, демонструються репродукції його картин та представлені джерела інформації про нього.

На мистецькому ґрунті Херсонщини виросло багато талановитих майстрів пензля, які з особливою любов’ю переносили на свої полотна краєвиди рідного краю. Мальовничі береги озер у різні пори року, тихі затони, що віддзеркалюють осіннє золото – вся ця неповторна і унікальна краса рідної землі відбилась у художніх полотнах Миколи Львовича Скадовського. Він змалечку дихав цим цілющим, запашним степовим повітрям, милувався і поринав із головою у неймовірної краси краєвиди своєї Батьківщини.

Скадовський Микола Львович – український художник, живописець і графік, відомий наприкінці XIX століття як майстер побутових картин, один із засновників Товариства південноросійських художників. Він не тільки брав участь у художніх виставках на Батьківщині, але у найвідоміших виставкових центрах за кордоном. Його твори ще за його життя були придбані Третьяковською галереєю, деякі знаходяться у Херсонському художньому музеї ім. О.Шовкуненка, в Іркутську, Одесі, інших містах України та  країнах світу.

Посилання на віртуальну АРТ-виставку «Кольори життя на полотні»  https://www.youtube.com/watch?v=nfgEzThEGzo&t=8s