У Новій Каховці відвідали підопічних терцентру з надання соціальних послуг

У Новій Каховці до Міжнародного дня людей похилого віку відвідали та вручили продуктові набори 31 підопічному територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради.

Про це редакції Online НК повідомила директорка центру Людмила Логвінова.

Територіальний центр турбується про таких людей. Соціальні робітники щодня докладають максимум зусиль аби хоч трішки прикрасити сіре буденне життя самотнім людям.

До підопічних центру та ветеранів завітали заступник міського голови Володимир Арнаут та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Логвінова.

Від імені міського голови Володимира Коваленка, всієї громади вони кожному з ветеранів висловили слова вдячності за їхню працю на благо нашої Батьківщини, нашого міста, побажали міцного здоров’я та вручили продуктові набори.

Особам похилого віку найважче вижити без сторонньої допомоги. Тож,  в цей день серця цих людей були зігріті любов’ю та турботою, адже наш святий обов’язок піклуватися про старше покоління і вчити цьому наших дітей.

Ми вдячні долі, що нас оточують люди, які мають щире серце та добру душу і намагаються зробити все від них залежне, щоб громадянам похилого віку жилося хоча б трохи краще.