У Новій Каховці до Дня Незалежності видадуть збірку творів поетів-аматорів

У Новій Каховці, що на Херсонщині, з червня по серпень 2021 року з метою відзначення визначної дати 30-ї річниці Незалежності України та напередодні 70-ти річчя міста Нова Каховка проводиться відбір творів поетів-аматорів для видання збірки «Моє серце віддано тобі».

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

До участі у відборі запрошуються самодіяльні поети віком від 18 років з віршованими творами українською мовою, тематикою яких є: любов до батьківщини, до рідного міста, до свого краю, історія будування незалежної держави, героїчні подвиги та постаті видатних українців, визначні події сучасної історії України, краса рідної мови, народної пісні тощо.

Роботи (не більше 5 віршів від кожного учасника) просимо надсилати з 1 червня до 1 серпня 2021 року на електронну адресу nkahkonkursi@gmail.com з приміткою «Моє серце віддано тобі» у форматі Word A4, шрифтом Times New Roman, розмір 14 із зазначенням інформації про автора (прізвище, повне ім’я учасника, вік, місце проживання, місце роботи (навчання), контактний телефон та горизонтальне фото автора гарної якості).

Стиль та жанр віршованих творів на вибір учасників.

Кращі вірші увійдуть у збірку, яка вийде друком до святкування 70-ї річниці міста Нова Каховка і буде розповсюджена по закладам культури та освіти Новокаховської громади. Маємо надію, що ця збірка буде корисною та цікавою для широкого кола поціновувачів поезії та організаторів тематичних масових заходів та внесе вагомий вклад у популяризацію поетичних надбань наших земляків.

Автори кращих творів будуть запрошені до участі у літературних читаннях, які відбудуться в рамках святкових заходів на території Новокаховської громади для популяризації поетичного слова та відзначення ювілею міста Нова Каховка.

Прославимо таланти рідного краю разом!

Контактна особа: Петрова Людмила Миколаївна тел. р.45359, м. 0951417463