У Новій Каховці до Дня святого Миколая відбувся благодійний захід для дітей з багатодітних родин

Сьогодні, 17 грудня, у Новій Каховці в міському Палаці культури на дітей із багатодітних сімей територіальної громади чекало дивовижне свято, під час якого кожна дитина мала чудову нагоду завітати до резиденції Святого Миколая та зробити гарне фото з казковими героями.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

В актовій залі дітки мали можливість переглянути дитячу виставу «Крамничка підступних солодощів», підготовлену акторами Народного театру юного глядача та зустрітися із святим Миколаєм.

З привітальним словом від міського голови Володимира Коваленка до дітей звернувся його заступник Володимир Арнаут.

І вже біля новорічної ялинки дітлахи отримали солодощі, придбані відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Зала Палацу культури була сповнена дитячим сміхом, вигуками та щирими аплодисментами – захід дітлахам надзвичайно сподобався.

Щиро вітаємо всіх малюків зі святом і бажаємо їм знайти під подушкою найприємніший подарунок від святого Миколая.

Для всіх бажаючих з 17 по 19 грудня з 9:30 до 18:00 у міському Палаці культури працює резиденція Святого Миколая, а також 19 грудня відбуватиметься Новорічна дитяча вистава «Крамничка підступних солодощів» (вхід за квитками та запрошеннями). Запрошуємо всіх відвідати наші заходи та отримати  неймовірні святкові враження!