У Новій Каховці до кінця року планують провести три сесії міської ради

Про це під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів міської ради і міськвиконкому повідомив очільник Новокаховської громади Володимир Коваленко.

Він зазначив, що наприкінці грудня, після прийняття міських програм буде прийнято План соціально-економічного розвитку і остаточний варіант проєкту бюджету міста на наступний рік, повідомляє Online НК.

Наступна сесія відбудеться 18 листопада. У грудні буде дві сесії – 9 і 23 грудня. Фінальну сесію, як і в попередні роки, планують повністю присвятити прийняттю Програми соціально-економічного розвитку і бюджету міста на 2022 рік. Для цього керівників просять пришвидшити роботу по формуванню бюджету і надати до фінансового управління економічно обґрунтовані розрахунки та пропозиції.

Уваги потребує і завершення фінансового року:

– Ми підводимо підсумок фінансової діяльності – що використали, що ні. На які потреби необхідно направити кошти в першу чергу, – звернув увагу міський голова. – На другорядне направляти кошти немає підстав. Бюджет цього року на останні два місяці ми змушені переглядати. Бо він був розрахований на одну вартість – і води, і тепла, і електроенергії. А з 01.11.2021 року спостерігаємо зростання потреб на сплату за електроенергію, воду, газ, тепло. Тому всі кошти нині – лише на захищені статті. Не пишіть листи, що потрібно десь вставити вікно… Це загальнодержавна ситуація. Бюджети нині все більше схиляються в бік захищених статей, – зазначив міський очільник.