У Новій Каховці до прибирання міста долучилися працівники адміністрації КП «НК Екосервіс»

Для працівників Новокаховського комунального підприємства «НК Екосервіс» починається «гаряча» пора – додається робота, пов’язана із збиранням та вивозом палого листя.

Про це редакції Online НК повідомили в адміністрації комунального підприємства.

На жаль, часи нелегкі зараз для всіх підприємств, бо місто, разом із всією Херсонською областю, входить до «червоної» карантинної зони, багато людей хворіють на вірусні інфекції або знаходяться на самоізоляції.

Не обходить хвороба і працівників «НК Екосервіс», тому нестача робочих рук відчувається як ніколи.
Працівники адміністрації комунального підприємства вирішили допомогти приводити до ладу місто, навести порядок на одній із його вулиць та минулої п’ятниці, озброївшись граблями, дружно вийшли працювати.

Завдяки їх роботі була очищена значна територія на проспекті Дніпровському, починаючи від автосервісу «Шкода» та закінчуючи прилеглою територією колишнього готелю «Нова Каховка». Тепер віддалена частина однієї із основних вулиць нашого міста виглядає більш охайно та затишно. Вже не вперше працівники адміністрації підприємства допомагають один одному, бо турбота про благоустрій Нової Каховки – це спільна справа.

Запрошуємо всіх суб’єктів господарської діяльності та громадян нашого міста приєднатися до прибирання від палого листя на прибудинкових та прилеглих до будівель територіях!