У Новій Каховці двоє молодиків до смерті побили військовослужбовця

Трагічний інцидент трапився вчора у ніч на 25 грудня. У Новій Каховці, що на Херсонщині, двоє чоловіків до смерті побили військовослужбовця. Конфлікт стався о 4:30 біля кафе в містечку атракціонів.

Про це повідомляє Online Нова Каховка, посилаючись на інформацію служби зв’язків з громадськістю оперативного командування “Південь” у Фейсбук.

“У військових частинах та установах оперативного командування “Південь” постійно проводиться робота щодо профілактики порушення військовослужбовцями військової дисципліни.

Незважаючи на це, в деяких випадках військовослужбовці підпорядкованих підрозділів продовжують нехтувати правилами поведінки поза межами військової частини.

Так, 25.12.2020 о 04:30 год. поблизу одного з кафе міста Нова Каховка між військовослужбовцем та цивільними особами виникла сварка, яка переросла в бійку, внаслідок якої військовослужбовцю спричинено тілесні ушкодження від яких він помер на місці події.

Наразі слідчими слідчого відділу Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області проводяться слідчі дії, а командиром військової частини – службове розслідування.

Черговий раз командувач військ оперативного командування “Південь” наголошує на неухильне дотримання військовослужбовцями військової дисципліни, як в військовій частині так і за її межами.

Пам’ятайте, що вдома на Вас чекають близькі та рідні.”

Фото ілюстративне