У Новій Каховці джурівці провели марафон “Естафета пам’яті”

З нагоди Дня пам’яті та примирення джурівці куріня імені Віталія Галети школи №3 міста Нова Каховка, що на Херсонщині, вчора, 6 травня, здійснили марафон “Естафета пам’яті”.

Метою заходу було вшанувати пам’ять загиблих героїв не лише у Другій світовій війні, а й тих, кого привезли на Батьківщину у чорному тюльпані, а також тих героїв України, які у мирний час загинули за відстоювання її територіальної цілосності та демократичної свободи нації. Про це повідомляє Online НК з посиланням на сторінку школи №3 у Фейсбуці.

У заході взяли участь курінний Калінін Сергій, Глушич Катерина, Кушнєрова Евеліна, Булатов Олександр, Касимов Алі, Сєрова Марія, Куліда Максим, Семидоцький Максим, Шалашенкова Софія, Очерідник Богдан, Думенко Ольга, Нікора Артем, Казус Ліза, Повишева Анастасія разом зі своїми виховниками Олесею Копил та Галиною Фірсовою, за активної підтримки своїх опікунів з ГО ветеранів АТО та УБД “Біла стріла” Вадима Ковальова, Дмитра Маркова, Віталія Новосада, Павла Самборського, Леоніда Кондрацького, Михайла Нечеси.

Учасники марафону пройшли рідним містом та від імені всіх учасників освітнього процесу ЗОШ №3 поклали квіти до стели Захисникам України та пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, що у сквері біля ПТУ №14, монументу “Героям Другої світової війни” в парку Слави, обеліску “Героям громадянської та Другої світової війн” на проспекті Дніпровський.

Ключовим моментом заходу була зустріч джурівців з Катериною Петрівною Галетою, мамою Віталія Галети, чиє ім’я носить курінь ЗОШ №3. В знак пошани діти вручили їй квіти та поклали букети біля меморіальної дошки на будинку, в якому жив Віталій Галета.

Катерина Петрівна пригостила дітей солодощами та подякувала за зустріч. Останньою зупинкою марафону була територія пляжу “Дружба”.

Поки джурівці приймали участь у вікторині “Пам’ятаємо. Перемагаємо”, хлопці з “Білої стріли” готували смачну кашу. Разом посмакували, поспілкувалися і традиційно домовилися про наступну зустріч.

Всі отримали великий заряд енергії та підбадьорилися від спільного заходу. Велика подяка батькам та учням початкової школи за квіти, а “Білій стрілі” за активну підтримку та смачний обід.

СЛАВА УКРАЇНІ!!! 🇺🇦 🇺🇦 🇺🇦

ГЕРОЯМ СЛАВА!!! 🇺🇦 🇺🇦 🇺🇦