У Новій Каховці фахівці обговорювали питання роботи з засудженими без позбавлення волі та неповнолітніми, що знаходяться на обліку

У Новій Каховці, що на Херсонщині, відбулась робоча зустріч спеціалістів на тему: «Співпраця центру соціальних служб та уповноваженого органу з питань пробації». Про це повідомляє Online НК.

Згідно плану спільних заходів на I півріччя на базі міського центру соціальних служб Новокаховської міської ради спільно з працівниками Новокаховського МВ філії ДУ «Центр пробації» у Херсонській області відбулась робоча нарада.

На ній обговорювались заходи з забезпечення соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та неповнолітніми, які перебувають на обліку є одним із напрямків роботи вищезазначених структур.

Під час засідання учасники приділили особливу увагу особливостям організації соціального патронажу, у тому числі здійснення соціального супроводу та надання соціальних послуг. Обговорено алгоритм подальшої співпраці у сфері здійснення профілактичної роботи та реалізації спільних профілактичних заходів із дітьми та молоддю, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

На завершення зустрічі були підведені підсумки спільної роботи за перше півріччя 2021 року, намічено подальший алгоритм соціальної роботи з особами даної категорії та складено план спільних дій до кінця поточного року.