У Новій Каховці фахівців вчили практиці роботи із забезпечення безпеки дітей

8 вересня 2020 року фахівці Новокаховського Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що на Херсонщині, взяли участь у навчальному вебінарі, присвяченому забезпеченню безпеки дітей, повідомляє Online НК.

Ций захід проводився Міністерством соціальної політики разом із Міністерством внутрішніх справ та представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини та сім’ї Аксаною Філіпішиною.

Захід проведено в рамках спільного проекту Мінсоцполітики з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Громадською спілкою «Українська Мережа за права дитини» з підтримки дітей, яких через COVID повернули з інтернатів у сім’ї. В ньому мали змогу прийняти участь спеціалісти служби у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради.

Головною метою проведення вебінару було встановлення міжгалузевих зв’язків щодо забезпечення допомоги дітям, які перебувають в небезпеці, потребують підтримки та екстреного втручання, а ситуація потребує невідкладної оперативної взаємодії ключових суб’єктів соціального захисту дітей.

Під час заходу учасники мали змогу задавати питання і спікери зрозуміло і дохідливо надавали відповіді, адже наразі триває кропітка робота щодо візитів у сім’ї, які проживають на території Новокаховської об’єднаної територіальної громади, де діти повернулися з інтернатів у сім’ї. До речі, з шести сімей, які були відвідані фахівцями в жодній родині складні життєві обставини виявлено не було.

Тісна співпраця суб’єктів соціальної роботи допомагає зменшити показник по кількості сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах а участь у вебінарах надає змогу підвищити рівень знань та отримати роз’яснювальну інформацію, щодо змін у законодавстві.