У Новій Каховці Геннадій Лагута зустрівся з членами Ради ветеранів громади

1 вересня на 184 окрузі Херсонщини розпочався виборчий процес. Самі вибори відбудуться 31 жовтня 2021 року. Наразі в окрузі зареєстровано 13 кандидатів у народні депутати.

Сьогодні, 29 вересня, кандидат у народні депутати від Партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута провів зустріч з членами Ради ветеранів Новокаховської громади. Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Геннадія Лагути у Фейсбук.

“Я намагаюсь приділяти увагу всім без виключення, тож сьогодні зранку завітали до Нової Каховки, де зустрілися з Радою ветеранів. Наша з ними співпраця триває вже чотири роки, тож про їх проблеми ми знаємо і намагаємось допомагати.

Натомість сьогодні ветеранів чи не найбільше турбує формування тарифів на житлово-комунальні послуги. Люди занепокоєні, що отримуючи мінімальну пенсію, вони не матимуть змогу сплачувати чималі рахунки за світло, воду, а з початком опалювального сезону ще й за тепло у домівках.

Політсила “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” і я особисто погоджуємось, що під час встановлення вартості на комунальні послуги всі спираються на економічну доцільність. Проте куди важливіше прорахувати тарифи до щомісячного прибутку пенсіонерів і зрозуміти, чи зможуть люди, які будували нашу країну вижити! 80% тарифів – ціна на газ та електроенергію, встановлюють у Києві. Тому їх однозначно потрібно переглядати і змінювати на місцях”, – пише Геннадій Лагута.