У Новій Каховці голів ОСББ та ЖБК попередили про неприпустимість помилок у довідках про площу квартир

У Новокаховській громаді фахівці управління праці та соціального захисту населення попередили голів ОСББ та ЖБК про неприпустимість відображення невідповідностей у розмірах площі квартир у довідках, які використовуються при проведенні роботи з призначення житлових субсидій мешканцям громади.

Про це редакції Online НК повідомили в управління праці та соціального захисту населення територіальної громади.

Згідно п.50 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженного постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. № 848 для призначення житлових субсидій відомості про забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами подаються управителями, об’єднаннями та виконавцями комунальних послуг.

Розрахунок розміру житлової субсидії проводиться в межах соціальних норм житла та соціальних нормативів, визначених постановою Кабінету Міністрів України № 409 від 06.08.2014 р. Тому від достовірності інформації про розмір загальної площі житла залежить правильність визначення розміру субсидії та,  відповідно, необхідність у стягененні або дорахунку раніше призначеної державної допомоги.

З метою  недопущення надмірного нарахування (або заниженого розміру) коштів житлової субсидії просимо забезпечити надання тільки перевірених відомостей про розмір житлового приміщення громадян, які звертаються за призначенням житлових субсидій.