У Новій Каховці керівникам комунальних підприємств та установ нагадали, що зима на порозі

Відділ капітального будівництва виконавчого комітету Новокаховської міської ради, що на Херсонщині, звертається до керівників комунальних установ та підприємств з нагадуванням щодо необхідності вжиття заходів з підготовки будівель та споруд до роботи в зимовий час, повідомляє Online НК.

За останні роки будівельними організаціями міста виконані значні обсяги будівельно-монтажних та ремонтних робіт на об’єктах міської комунальної власності, у тому числі на покрівлях бюджетних установ.

Вкладені великі бюджетні кошти, але їх ефективність залежить від умов експлуатації будівель та споруд.

Відділ капітального будівництва звертається до керівників бюджетних установ: кожен з вас має затверджене «Положення про безпечну і надійну експлуатацію будівель та споруд». Мета цього документу передбачити виконання заходів із забезпечення їх збереження шляхом належного догляду, своєчасного і якісного проведення ремонту, а також запобігання виникненню аварійних ситуацій.

З настанням інтенсивного листопаду на покрівлях зібралося багато листя, яке забиває водозливні жолоба та водостоки. Через грати слухових вікон, вентиляційні шахти листя потрапляє на горища будівель та споруд.

Тому їх власникам до початку зимової негоди необхідно провести роботи з очищення покрівель, водозливних жолобів і водостоків, зливових лійок від листя та сміття. Крім цього, необхідно обстежити стан м’яких покрівель, примикань покрівельного шару до парапетів. В разі необхідності вжити заходів щодо усунення недоліків, що були виявлені.

Від належної експлуатації будівель та споруд залежить їх стан, термін «життя», а от же, і безпека та здоров’є працюючих в них людей.

Запобігти нештатній ситуації значно дешевше, ніж її ліквідувати.