У Новій Каховці керівники закладів культури вчились працювати в умовах карантинних обмежень

У Новій Каховці, що на Херсонщині, з початком навчального року, незважаючи на продовження адаптивного карантину, забуяло життя у культурній сфері об’єднаної територіальної громади, повідомляє

З метою якісного початку осіннього періоду культурних інновації в Новокаховській територіальній громаді, 3 вересня 2020 року, начальником відділу культури і туризму проведена нарада для керівників закладів та структурних підрозділів відділу.

Під час зібрання були обговорені питання дотримання карантинних обмежень закладами, підготовки до осінньо-зимового періоду, участь відділу у проектах та грантах, особливості розташування у закладах виборчих дільниць під час чергових виборів, вирішені матеріально-технічні питання, обговорені пропозиції по відзначенню державних та міських свят і заходів.

До відома керівників була доведена інформація міського голови про роботу бюджетної сфери, оголошена на апаратній нараді напередодні, та відбулось ознайомлення зі змінами в законодавстві бюджетної сфери, станом на 01 вересня 2020 року. Для присутніх була проведена міні-презентація туристичного спрямування Новокаховської ОТГ та надана буклетна продукція для промоції туристичної сфери регіону через заклади культури.

Всі присутні щонайменше зорієнтовані на вересневі плани культурного спрямування та активно готуються до святкування Дня міста, яке відбудеться наприкінці вересня.