У Новій Каховці керівництво міського водоканалу звернулось до жителів міста

У Новій Каховці комунальне підприємство «Міський водоканал» через борги населення знаходиться у скрутному фінансовому становищі. Такий стан речей може призвести до технічних збоїв у роботі, що загрожує безперебібійному водопостачанню та водовідведенню.

До редакції Online НК надійшов лист від директора Новокаховського комунального підприємства «Міський водоканал» Віктора Замкового.

Пропонуємо читачам ознайомитись з цим зверненням:

“На сьогоднішній день КП «Міський водоканал» м. Нова Каховка знаходиться у скрутному фінансовому становищі. Прикро, але борги населення перед підприємством зростають. Від платежів всіх абонентів напряму залежить робота КП «Міський водоканал», а отже і безперебійне водопостачання та водовідведення у ваших домівках!

Наявність коштів у підприємства на пряму впливає на основні технологічні процеси, а це підготовка і очищення води, каналізація і очистку стоків, придбання необхідних реагентів та запчастини, оплата за спожиту електроенергію, і, навіть, вчасне погашення кредитів, які підприємство брало на оновлення обладнання та модернізацію виробництва.

Інших джерел надходження коштів, крім оплати користувачами за спожиту воду та водовідведення у  підприємства немає.

Саме тому КП «Міський водоканал» закликає всіх абонентів сплачувати всі платежі вчасно і в повному обсязі.

Ми щодня проводимо системну роботу з усіма боржниками у тому числі в співпраці з  працівниками КП “Муніципальна охорона” шляхом проводення спільних рейдів до боржників.