У Новій Каховці керівники соціальних служб вчаться працювати з електронними трудовими книжками

21 вересня керівники соціальних служб Нової Каховки взяли участь в онлайн-семінарі на тему: «Електронні трудові книжки: законодавчі зміни та покрокові інструкції».

Про це редакції Online НК повідомили у терцентрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) територіальної громади.

Фахівці Херсонського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» надали пояснення щодо порядку подання страхувальником сканованих копій трудової книжки або інших документів, що підтверджують стаж працівника до порталу електронних послуг Пенсійного Фонду України.

Також було акцентовано увагу на те, де можна відслідкувати свою трудову діяльність в електронному вигляді, надано роз’яснення про хід дій з відсканованими та завантаженими трудовими книжками та багато іншої корисної інформації.

5 лютого 2021 року був прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі», який вступив в дію 10 червня 2021 року. Для багатьох керівників та кадровиків цей документ «підкинув» багато запитань, на які відповідь та пояснення як діяти в тій чи іншій ситуації знайти дуже важко.