У Новій Каховці кількість інфікованих на СОVІD-19 збільшилась на 14 осіб, 4 – госпіталізовано

Станом на ранок 16 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 47 хворих на СОVІD-19 та 98 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 14 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 297 нових захворювань, з них – 14 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 10 осіб перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 4 особи, у яких тест показав наявність коронавірусу. Ще 4 особи із захворюванням на коронавірус поступили до лікарні з інших регіонів: двоє – з Таврійська, один з Асканія Нова та один з с. Любимівка Каховського району. Таким чином загальна кількість хворих на COVID-19 вперше сягнула 47-ми осіб.

Також повідомляється, що 8 осіб, які хворіли на пневмонію, одужали та покинули медичний заклад.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 15 грудня знаходиться 444 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 90 контактних з хворими на самоізоляції. За весь період 176 осіб побороли недуг.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!