У Новій Каховці кількість інфікованих на СОVІD-19 збільшилась на 7 осіб

Станом на 25 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 27 хворих на СОVІD-19 та 98 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 7 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 271 нових захворювань, з них – 7 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 6 осіб перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 1 людину, у якої тест показав наявність коронавірусу.

Також повідомляється, що після одужання від коронавірусу медичний заклад покинули 10 осіб.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 25 грудня знаходиться 467 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 77 контактних з хворими на самоізоляції.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!