У Новій Каховці кількість інфікованих на СОVІD-19 збільшилась на 7 осіб

Станом на 19 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 44 хворих на СОVІD-19 та 90 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 7 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 297 нових захворювань, з них – 7 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 5 осіб перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 2 людини, у яких тест показав наявність коронавірусу. Ще один хворий поступив з коронавірусом з селища Асканія Нова.

Також повідомляється, що після одужання медичний заклад покинули 6 осіб.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 18 грудня знаходиться 461 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 84 контактних з хворими на самоізоляції. За весь період 194 особи побороли недуг.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!