У Новій Каховці кількість інфікованих на СОVІD-19 збільшилась на 8 осіб

Станом на 14 січня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 37 хворих на СОVІD-19 та 52 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 8 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 117 нових захворювань, з них – 8 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 5 осіб перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 3 людини, у яких тест показав наявність коронавірусу.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, у Центрі з початку пандемії зафіксовано 570 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 96 контактних з хворими на самоізоляції. На 14 січня з обліку знято 426 безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!