У Новій Каховці комунальники оприлюднили Публічну оферту про надання послуг щодо побутових відходів

Комунальне підприємство «НК Екосервіс», як виконавець послуги з поводження з побутовими відходами в населених пунктів територіальної громади, запропонувало мешканцям для укладання Публічний Договір від 16 червня 2021 р. про надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на сайт Новокаховської територіальної громади Херсонщини.

КП «НК Екосервіс» визначено виконавцем послуги з поводження з побутовими відходами на підставі Рішення виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 27.04.2021 р. №228.

Публічний Договір від 16 червня 2021 р. про надання послуг з поводження з побутовими відходами Власникам (наймачам, орендарям) квартир в багатоквартирних житлових будинках та власникам (наймачам, орендарям) індивідуальних житловий будинків приватного сектора (Споживачам), розташованими на території міста Нова Каховка, Новокаховської міської територіальної громади.

Початок дії договору 1 серпня 2021 року, термін дії 29 квітня 2022 року.

З текстом договору можна ознайомитись за посиланням.

Наша довідка: Форма Договору між споживачем (мешканцем) та виконавцем послуг КП «НК Екосервіс» є публічною офертою, тобто фактично діє за замовчуванням, якщо Ви офіційно не відмовились від надання послуги поводження з побутовими відходами в населених пунктів територіальної громади.

Тобто, навіть, якщо у Вас на руках немає паперового примірника Договору, Ви маєте такі самі права та обов’язки стосовно отримання зазначених послуг, як і усі інші споживачі, які вже отримали свої примірники договорів.