У Новій Каховці комунальники прибрали найбільш людну частину мікрорайону «Сокіл»

У Новій Каховці працівники адміністрації комунального підприємства «НК Екосервіс» вийшли на допомогу робітникам цеху озеленення в прибиранні міських вулиць, повідомляє Online НК.

На вулиці Горького (від проспекту Перемога до вулиці Свєтлова), де знаходиться найбільш людна та жвава частина мікрорайону «Сокіл», клумби біля проїжджої частини були засмічені та виглядали неохайно.

Саме цю частину міста дружньо вирішили очистити та прибрати. Озброївшись необхідним інвентарем, колектив адміністрації активно взявся до справи. Було вирішено збирати лише надлишок листя, яке вже почало перегнивати та псувало загальний вигляд міської території.

Частину палого листя та розкидане безвідповідальними мешканцями сміття зібрали та навантажили на трактор. До речі, сміття зібралося на два (!) трактори. Такі «суботники» вже стали традиційними на підприємстві, адже всі працівники в ньому – одна велика родина.

Також запрошуємо всіх суб’єктів господарської діяльності та небайдужих громадян приєднуватися до регулярного прибирання нашого міста. Така гарна традиція повинна підтримуватися!