У Новій Каховці люди похилого віку отримали продуктові набори в рамках проекту «Подаруйте свято Ба та Ді»

В рамках проекту «Подаруйте свято Ба та Ді», 500 новорічних продуктових наборів були відправлені підопічним територіального центру соціального обслуговування Новокаховської міської ради Херсонщини – одиноким та одиноко проживаючим громадян похилого віку, а також особам з інвалідністю.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні праці та соціального захисту населення.

Всі ми чекаємо зимових свят. Чекаємо новорічної магії та різдвяної вечері в колі сім’ї, початку нового року, який буде краще, ніж попередній. З кожним повинно трапитися маленьке новорічне диво. Особливо з тими, хто його зовсім не чекає.

Завдяки громадянам, які беруть участь у проекті «Подаруйте свято Ба та Ді», оплативши продуктовий набір на сайті Rozetka, організатори проекту (компанії-учасники проекту: Rozetka – Нова пошта – Благодійний фонд «Життєлюб») змогли подарувати свято одиноким громадянам похилого віку.

Завдяки цьому проекту громадяни похилого віку територіального центру отримали допомогу та зможуть залишатися вдома і не наражати себе на небезпеку, виходячи до магазину.

Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлюють велику вдячність усім, хто приймає участь в проекті «Подаруйте свято Ба та Ді».