У Новій Каховці мешканців гуртожитків закликають створювати ОСББ

У зв’язку з загрозою банкрутства КП «Новокаховський гуртожиток», яке призначено управителем гуртожитків, керівництво підприємства закликає їх мешканців створювати ОСББ та самостійно спільними зусиллями вирішувати всі питання життєдіяльності та утримання свого житла.

Про це редакції Online НК повідомили у дирекції підприємства.

КП «Новокаховський гуртожиток» рішенням виконкому призначено управителем гуртожитків за адресами: вул. Таврійська. 8; пр. Перемоги, 3; вул. М.Букіна, 50, 72; вул. Затишна, 16; вул. Свєтлова, 10, вул. Горького, 48; вул. Дружби, 51.

КП «Новокаховський гуртожиток» повідомляє, що відповідно до законодавства України було проведено конкурс на управителя багатоквартирних будинків (гуртожитків). У зв’язку з відсутністю інших кандидатів на вакансію управителя, КП «Новокаховський гуртожиток» рішенням конкурсної комісії призначено управителем гуртожитків.
У зв’язку зі змінами в умовах роботи підприємства була переглянута вартість 1 м2 , що привело до її збільшення до 7-9 грн. за 1 м2.

За період карантину мешканці гуртожитків станом на 1 серпня заборгували:

за спожиту електроенергію – 1 млн. 748 тис. 210,56 грн.;

за спожитий газ – 396 тис. 135,19 грн.

Це спричинило заборгованість КП перед енергопостачальними компаніями.

ТОВ «ХОЕК» надало до господарського суду позов щодо стягнення з КП «Новокаховський гуртожиток» боргу в сумі 1 млн. 226 тис. 286,83 грн. Це спричинить банкрутство підприємства і припинить обслуговування ваших будинків.

Єдиний вихід для мешканців гуртожитків це – створення ОСББ.  Тоді Ви зможете самі обирати розміри вартості оплати за своє житло та управляти своїм гуртожитком.

Вибір за Вами!