У Новій Каховці міські літератори та поети відзначили Всесвітній день книги й авторського права

У Новокаховському літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути, що на Херсонщині, відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню книги й авторського права.

Про це редакції Оnline НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

Літературний калейдоскоп «То єдине духовне насіння / Від померлих і вбитих епох» (А.Бахута) присвячений Всесвітньому дню книги й авторського права відбувся у літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути.

Директор музею Тетяна Лупашко сердечно привітала місцевих письменників та шанувальників книги, усіх тих, хто шанує й розвиває друковане слово, з днем книги. Вона розповіла про історією виникнення і засновників цього свята. Відзначила, що в цей день в Україні проводяться виставки, громадські читання, освітні заходи у бібліотеках та закладах освіти. Краса і мудрість, відтворена у друкованих рядках стоїть на заваді жорстокості, несправедливості й насиллю, має врятувати наш неповторний світ.

Переможці конкурсів на здобуття премії ім. А.П.Бахути, місцеві поети-аматори: Микола Череміс, Людмила Єгорова, Володимир Вітюнін прочитали свої нові поезії. Поетеса Леся Левчук презентувала свою нову книгу ліричних поезій «Рассветные аллеи» та зачитала уривки з авторської поеми «Грані любові». Шанувальниця книг Оксана Ткачук подарувала музею збірку творів найкрупніших представників німецької літератури ХV-ХVI століть.

Захід відбувся з дотриманням карантинних вимог.