У Новокаховській громаді виникли проблеми з виконанням дохідної частини бюджету

У Новій Каховці, що на Херсонщині, міський голова Володимир Коваленко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками управлінь та відділів міськвиконкому та міської ради, директорами комунальних підприємств територіальної громади.

На початку наради Володимир Коваленко акцентував увагу присутніх на проблемі  виконання дохідної частини бюджету. В свою чергу це ускладнює роботу з виконання планів розвитку міста, повідомляє Online НК.

Він підкреслив, що законопроект 5600, який готується у Верховній Раді до другого читання, скоріш за все «забере» з дохідної частини міського бюджету 35,7 млн. грн. акцизу на тютюн, що йшов до нього. Тому особливо нагальною стає проблема оптимізації кількості працівників органів місцевого самоврядування на всіх рівнях.

Проблеми з бюджетом змушують владу шукати всі можливі способи для економії коштів. І при цьому сфера освіти, медицини, культури накопичили значні борги за енергоносії. Тому було дано розпорядження всім головним розпорядникам коштів вишукувати гроші на погашення боргів та сплату поточних платежів до кінця року тільки за рахунок власних джерел.

Міський голова доручив начальнику міського відділу освіти завершити службове розслідування щодо випадку, що мав місце на випускному дев’ятикласників у ЗОШ-2 та його підсумки оприлюднити у засобах масової інформації. Також він акцентував увагу на вжитті заходів щодо керівників шкіл міста, в яких за актами перевірки контрольно-ревізійного відділу були виявлені суттєві недоліки у фінансово-господарській діяльності.

Ще одне з питань, на якому Володимир Коваленко акцентував увагу, це процес перетворення ФК «Енергія» у муніципальний футбольний клуб, який повинен розпочати новий чемпіонат вже у новому статусі.

Керівники КП «Міський водоканал» та КП «Основа» були попереджені про персональну відповідальність за роз’яснувальну роботу під час підготовки до прийняття регуляторних актів зі зміни тарифів на водопостачання та водовідведення. При цьому головне завдання, яке перед ними стоїть – безумовне забезпечення міста водою.

Під кінець наради Володимир Коваленко закликав активізувати роботу керівників щодо залучення до вакцинації від коронавірусу медичних працівників, педагогів, працівників сфери культури та надання соціальних послуг, працівників комунальних підприємств.

При необхідному рівні вакцинування населення громади на сьогодні ми повинні мати 35-37 тисяч вакцинованих осіб, а маємо тільки 5422, які отримали хоча б одну дозу вакцини. А осінь, та можливий спалах тепер вже «Дельти» не за горами…