У Новій Каховці між владою та представниками міських служб таксі відбувся діалог

Вчора, 12 січня, перший заступник міського голови Нової Каховки Олег Тарабака, разом з керівником відділу галузей економіки Тетяною Мандебурою, провели зустріч з представниками міських служб таксі.

Розмова йшла про підняття вартості перевезення, легалізацію праці таксистів, проблеми, з якими кожного дня стикаються перевізники. Про це редакції Online НК  повідомила прес-секретар Новокаховського міськвиконкому Ірина Дахновська.

Олег Тарабака повідомив про те, що надходять скарги на таксистів щодо недотримання ними протиепідеміологічних заходів безпеки під час роботи. Керівництво служб таксі пообіцяло провести роботу з працівниками з приводу дотримання маскового режиму та наголосили на тому, що майже всі водії вакциновані від COVID-19.

На претензії стосовно підняття без попередження вартості проїзду до 50 грн, представники служб таксі повідомили, що це сталося через раптову негоду, однак в подальшому  знижувати ціну вони не мають наміру. У зв’язку зі здорожченням майже в 2 рази газу, яким заправляють авто, паливно-мастильних матеріалів, запчастин та постійним якісним оновленням автопарку, собівартість перевезень також зросла. І зі слів керівників служб таксі буде залишатися такою, принаймі, до літнього сезону. Також вони запевнили, що відтепер про будь-які зміни вартості перевезень будуть повідомляти у відповідні структури виконавчого комітету.