У Новій Каховці мотивують вчителів початкової школи до участі у сертифікації

Методичним кабінетом Новокаховської міської ради проведено мотиваційну онлайн-зустріч для вчителів початкових класів та заступників директорів загальноосвітніх закладів Новокаховської громади Херсонщини.

Про це редакції Online НК повідомила фахівець методкабінету Наталія Оголюк.

Темою зустрічі була: «Сертифікація 2021: питання, відповіді, мотивація, роздуми».​

До участі у зустрічі були запрошені: Наталія Гокіна, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління ДСЯО у Херсонській області, Ірина Дубас, експерт, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Світлана Собецька, експерт, учитель початкових класів  ЗОШ І-ІІІ ступенів №10, Лариса Грибко, учасник сертифікації, учитель початкових класів Козацького ліцею, Ольга Олександрівна Долгополова, учасник сертифікації, учитель початкових класів комунального закладу «Олешківська гімназія» Олешківської районної ради Херсонської області.

На заході обговорено переваги, що отримує вчитель та заклад освіти після проходження даної процедури, результати сертифікації 2019 та 2020 років, ​ особливості участі у ній педагогічних працівників у 2021 році.​

Вчительки початкових класів Лариса Грибко та Ольга Долгополова, які успішно пройшли сертифікацію у 2020 році, поділились досвідом та враженнями щодо участі у сертифікації.

Сподіваємось на продовження тісної співпраці з управлінням Державної служби якості освіти у Херсонській області. Маємо надію, що  у 2021 році спільнота сертифікованих вчителів Херсонської області  поповниться педагогами шкіл Новокаховської міської ради, бо, небезпідставно переконані, що новокаховські вчителі початкових класів займають достойне місце серед найкращих освітян України.

Наша довідка: Сертифікація у 2019-2021 роках – пілотний проект для вчителів початкових класів, добровільна справа. Але з 2022 року за планами МОН сертифікація стане обов’язковою для всіх учителів початкових класів.